Autor: Kacper

Zapraszamy na ostatnie w tym roku szkolnym Nocne Czuwanie Młodzieży.

W czasie pięknego miesiąca maja pragniemy popatrzeć na Maryję, która stanęła przed wielkim, Bożym, wyzwaniem, kiedy była nastolatką i odpowiedziała na nie z wiarą, zaufaniem i odwagą.


Pomogą nam w tym:

  • Siostra Marzena Vianneya Lupa, która wygłosi konferencję. Szczęśliwa elżbietanka. Od początku życia zakonnego posłana do pracy z dziećmi i młodzieżą. Obecnie zajmuje się duszpasterstwem młodzieżowo-powołaniowym w Prowincji Warszawskiej Zgromadzenia Sióstr św. Elżbiety. Współorganizatorka rekolekcji, warsztatów i spotkań dla młodzieży, zarówno szkolnej jak i studenckiej. Kocha to co robi, ponieważ spotkania z młodymi inspirują ją do podejmowania nowych inicjatyw, szukania nowych dróg porozumienia i wzajemnego umacniania się w wierze. Pasjonatka gór, dobrej lektury i artystycznego rękodzielnictwa.

  • Kasia Smolak, która podzieli się swoim świadectwem. A pisze o sobie tak: Jestem Kasia, mam 23 lata i pochodzę z Łukowa. Od wielu lat jestem związana ze wspólnotą Ruchu Światło-Życie na bardzo różnych płaszczyznach - od fotografii i mediów społecznościowych po formowanie uczestników i animatorów wspólnot. Za +/- 2 miesiące planuję zakończyć moją 5-letnią drogę do tytułu psychologa. A w wolnym czasie zwiedzam Warszawę na piechotę (5 lat mieszkania tu i nadal można się zdziwić), uczę się robić lepsze zdjęcia i nadrabiam czytelnicze zaległości.

Nie zabraknie stałych punktów programu, jak: Msza Święta, adoracja czy agapa.

Do zobaczenia!

 Zdjęcia pochodzą z serwisu www.freepik.com