Autor: Dagmara

5 maja 2021 roku w Siedlcach, na zaproszenie ks. Bpa Grzegorza Suchodolskiego odbyło się spotkanie księży i pracowników KBO ŚDM dotyczące pracy i planów na najbliższy czas.

Spotkanie prowadził ks. Mariusz Wilk - Dyrektor KBO ŚDM. Wzięli w nim udział: Ks. Piotr Jarosiewicz - Diecezjalny Duszpasterz Młodzieży z diec. drohiczyńskiej; Ks. Adrian Jakubiak - Asystent Diecezjalny KSM z diec. radomskiej; Ks. Maksymilian Jezierski z Ordynariatu polowego; Ks. Wojciech Sobieszek - Diecezjalny Duszpasterz Młodzieży diec. siedleckiej; Ks. Radosław Piotrowski - prefekt I KLO w Siedlcach; Ks. Michał Dziedzic - Diecezjalny Duszpasterz Młodzieży z diec. warszawsko-praskiej. Obecni byli również pracownicy biura, p. Klaudia Kołodziejczyk oraz p. Marek Dziedzic.

Poruszyliśmy wiele kwestii odnośnie do pracy z młodymi oraz zostaliśmy zapoznani z planami pracy na najbliższe miesiące. Rozmawialiśmy również o nowych perspektywach współpracy i zaangażowania młodych do działania. Zdjęcia pochodzą z serwisu www.freepik.com