Jerycho Młodych - plakat i program spotkania

Autor: ks. Radosław

Oto jest!!!

Plakat tegorocznego diecezjalnego spotkania młodzieży - Jerycho Młodych. Odbędzie się ono w dniach 17-18 czerwca w Woli Gułowskiej. Hasło tegorocznego spotkania to CARLOSTRADA!!!

Dlaczego takie?

Już tłumaczymy:

Podczas Spotkania pragniemy poznać bliżej i zachwycić się postacią błogosławionego Carlo Acutisa 
Ten Patron Internautów powiedział kiedyś, że Eucharystia to jego autostrada do Nieba 
Strada to po włosku (czyli w języku Bł. Carlo) ulica.

Dzisiaj, kiedy wielu młodych zgubiło sens życia, nie wie jaką drogą pójść przez życie, co grosza zapomniało albo nie usłyszało o Jezusie, który jest DROGĄ, prawdą i życiem, pragniemy pokazać Wam, Drodzy Przyjaciele mega-Bożego  człowieka, który mimo, że żył krótko, to żył na maksa, bo zaprzyjaźnił się z Jezusem!

Mamy zaszczyt zaprezentować Wam plakat Jerycha w dzień urodzin bł. Carlo, co przyznamy szczerze, nie było wcześniej planowane - Pan Bóg to wszystko pięknie układa.

Co więcej, obchodzimy dzisiaj Uroczystość Matki Bożej Królowej Polski, a spotkamy się na Jerychu w maryjnym sanktuarium w Woli Gułowskiej, gdzie Króluje Patronka Żołnierzy Września '39 

Obserwujcie nasz profil Centrum Duszpasterstwa Młodzieży - a już niebawem dowiecie się więcej o naszych gościach i wielu innych sprawach związanych z Jerychem Młodych!

Do zobaczenia na drodze do Jerycha!!!

Prosimy o zgłoszenie udziału za pomocą formalarza.Zdjęcia pochodzą z serwisu www.freepik.com