Światowe Dni Młodzieży w Lizbonie - trwają zapisy, dołącz do nas

Autor: ks. Radosław

Za rok, w dniach od 26 lipca do 6 sierpnia, w portugalskiej Lizbonie odbędą się kolejne Światowe Dni Młodzieży. Będzie to niezwykłe święto młodego Kościoła, wspaniały czas na doświadczenie obecności Chrystusa w życiu młodego człowieka, a także piękne spotkanie młodych z całego świata z papieżem Franciszkiem.

Centrum Duszpasterstwa Młodzieży naszej diecezji zaprasza młodych do wspólnego udziału w tych wydarzeniach. Organizatorem wylotu zgłoszonej już grupy jest ks. Radosław Piotrowski Diecezjalny Duszpasterz Młodzieży i Koordynator Światowych Dni Młodzieży w naszej diecezji. 

Szczegóły dotyczące wyjazdu grupy zgłoszonej:

Termin: 

26.07 – 6.08. 2023 – bierzemy udział we wszystkich wydarzeniach, zarówno dniach w diecezji jak
i wydarzeniach centralnych z papieżem Franciszkiem

Miejsce: 

a)     dni w diecezjach – diecezje do której polecimy wybierzemy wspólnie na koniec września, na dzień dzisiejszy mamy zaproszenie do diecezji na północy Portugalii – takich jak Porto, Coimbra, Lamego, Braganca, Viana, Vila Real, Braga

b)     wydarzenia centralne – Lizbona 

Grupa: 

Trzon grupy stanowią młodzi działający na co dzień w Centrum Duszpasterstwa Młodzieży w Siedlcach, ale dołączyć może do nas każdy kto chce być na ŚDM-ie w Lizbonie.

Wiek:  

Od 16 roku życia do 35. Osoby nie pełnoletnie potrzebują opiekuna dorosłego (w grupie już zapisanych osób mamy takie osoby).

Koszt: 
ok. 3700 zł (całkowity koszt - przelot samolotem i opłata za pakiety oraz ubezpieczenie)

Osoby chcące dołączyć do młodych, którzy już podjęli decyzję o udziale w ŚDM w Lizbonie proszone są
okontakt drogą email: duszpasterstwo.siedlce@gmail.com. 

W razie pytań możliwy również kontakt telefoniczny: 665040844Zdjęcia pochodzą z serwisu www.freepik.com