Spotkajmy się z Bł. Carlo Acutisem!

Autor: Kacper

W najbliższych dniach, od piątku 21.10 do środy 26.10 zapraszamy młodych z całej Diecezji do niezwykłej duchowej przygody. Czeka nas peregrynacja relikwii Bł. Carlo Acutisa, który jest patronem internautów oraz zbliżających się Światowych Dni Młodzieży. Zachęcamy do poznania świętego nastolatka i duchowego przygotowywania się do przeżycia ŚDM 2023, niezależnie od tego czy wyruszymy w drogę do Lizbony, czy będziemy łączyć się duchowo z Polski.

Program wygląda następująco:

W piątek i sobotę relikwie będą obecne w Łukowie, gdzie czeka nas Forum Młodych, o którym już pisaliśmy oraz sobotnio-wieczorne spotkanie dla młodych z dekanatów: siedleckiego, łukowskiego I, łukowskiego II, adamowskiego, suchożebrskiego, domanickiego, grębkowskiego, łosickiego i zbuczyńskiego.

W niedzielę wokół Bł. Carlo zgromadzą się rodzice.

W poniedziałek do Białej Podlaskiej zaproszone są dekanaty: bialski pół., bialski poł, międzyrzecki, terespolski, janowski.

We wtorek do Radzynia Podl. przybędą maturzyści oraz zgromadzą się młodzi z dekanatów: radzyńskiego, wisznickiego, komarowski,ego hańskiego, włodawskiego, parczewskiego.

Natomiast środa będzie dniem modlitwy dekanatów: garwolińskiego, żelechowskiego, osieckiego, ryckiego i łaskarzewskiego w Garwolinie.

Szczegóły na plakatach:Zdjęcia pochodzą z serwisu www.freepik.com